Kancelaria Notarialna Szczecin


Profesjonalna Kancelaria Notarialna

Kancelaria notarialna w Szczecinie prowadzona przez Paulinę Linniczenko funkcjonuje na terenie tego miasta już od kilku lat. Zapewniamy profesjonalny i rzetelny standard obsługi, bezpieczeństwo powierzonych nam informacji, bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę naszego personelu. Osoby, które zdecydują się skorzystać z usług kancelarii notarialnej w Szczecinie Pauliny Linniczenko mogą również uzyskać kompleksową i bezpłatną informację prawną w zakresie dokonywanych w przez nas czynności.

Pragniemy zaznaczyć, że w trosce o komfort naszych Klientów umożliwiamy zdobycie takiej informacji zarówno podczas osobistej wizyty w siedzibie kancelarii notarialna w Szczecinie, jak i drogą telefoniczną bądź mailową. Zapraszamy także do skorzystania z naszego czatu, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

  

Obszar działalności kancelarii notarialnej w Szczecinie

Siedzibą kancelarii notarialnej Pauliny Linniczenko jest miasto Szczecin (potocznie kancelarie notarialne określane były również jako: biuro notarialne), a bardziej precyzyjnie - centrum Szczecina. Biuro naszej Kancelarii Notarialnej znajduje się przy Alei Wojska Polskiego 8 (IV piętro, biurowiec ,,Centrum Kosmos” na terenie byłego kina Kosmos). W związku z tym dojazd do naszego biura notarialnego nie powinien nastręczać kłopotu, szczególnie, że nieopodal znajdziecie Państwo przystanki komunikacji miejskiej. Dużym udogodnieniem jest również bezpłatny parking samochodowy usytuowany na terenie biurowca.


  


Biuro notarialne – zakres usług

Jako że pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz zaspokoić potrzeby jak największej grupy osób, w przygotowanej przez nasze biuro notarialne ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług. Zawarliśmy w niej m.in. - sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy cywilnoprawne (np. sprzedaży, darowizny, przeniesienia, przedwstępne lub zniesienia współwłasności), spisywanie testamentów, przeprowadzanie postępowań spadkowych, sporządzanie protokołów (także spółek) czy tzw. intercyz, a także wszelkie czynności z zakresu prawa spółek.

Ponadto Mieszkańcom miasta Szczecin, którzy zdecydują zostać Klientami naszego biura notarialnego proponujemy profesjonalną pomoc przy sporządzaniu poświadczeń, pełnomocnictw, kopii wierzytelnych i podobnych dokumentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz wizyty w naszej kancelarii notarialnej w Szczecinie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz terminowość w realizacji zadań.