Kancelaria Notarialna Szczecin


Profesjonalna Kancelaria Notarialna w mieście Szczecin

Kancelaria notarialna w mieście Szczecin prowadzona przez Paulinę Linniczenko funkcjonuje na terenie tego miasta już od kilku lat. Zapewniamy profesjonalny i rzetelny standard obsługi, bezpieczeństwo powierzonych nam informacji, bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę naszego personelu. Osoby, które zdecydują się skorzystać z usług kancelarii notarialnej w Szczecinie Pauliny Linniczenko mogą również uzyskać kompleksową i bezpłatną informację prawną w zakresie dokonywanych w przez nas czynności.

Pragniemy zaznaczyć, że w trosce o komfort naszych Klientów umożliwiamy zdobycie takiej informacji zarówno podczas osobistej wizyty w siedzibie kancelarii notarialna w Szczecinie, jak i drogą telefoniczną bądź mailową. Zapraszamy także do skorzystania z naszego czatu, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Obszar działalności kancelarii notarialnej w Szczecinie

Siedzibą kancelarii notarialnej Pauliny Linniczenko jest miasto Szczecin (potocznie kancelarie notarialne określane były również jako: biuro notarialne), a bardziej precyzyjnie - centrum Szczecina. Biuro naszej Kancelarii Notarialnej znajduje się przy Alei Wojska Polskiego 8 (IV piętro, biurowiec ,,Centrum Kosmos” na terenie byłego kina Kosmos). W związku z tym dojazd do naszego biura notarialnego nie powinien nastręczać kłopotu, szczególnie, że nieopodal znajdziecie Państwo przystanki komunikacji miejskiej. Dużym udogodnieniem jest również bezpłatny parking samochodowy usytuowany na terenie biurowca.Biuro notarialne – zakres usług

Jako że pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz zaspokoić potrzeby jak największej grupy osób, w przygotowanej przez nasze biuro notarialne ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług. Zawarliśmy w niej m.in. - sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy cywilnoprawne (np. sprzedaży, darowizny, przeniesienia, przedwstępne lub zniesienia współwłasności), spisywanie testamentów, przeprowadzanie postępowań spadkowych, sporządzanie protokołów (także spółek) czy tzw. intercyz, a także wszelkie czynności z zakresu prawa spółek.

Ponadto Mieszkańcom miasta Szczecin, którzy zdecydują zostać Klientami naszego biura notarialnego proponujemy profesjonalną pomoc przy sporządzaniu poświadczeń, pełnomocnictw, kopii wierzytelnych i podobnych dokumentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz wizyty w naszej kancelarii notarialnej w Szczecinie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz terminowość w realizacji zadań.