Kancelaria Notarialna Szczecin

Witamy na stronie Kancelarii Notarialnej Notariusz w Szczecinie Pauliny Linniczenko.

 

Kancelaria Notarialna Szczecin – jak długo istniejemy?

Kancelaria działa już od kilku lat na terenie miasta Szczecin. Zdobyte przez ten okres doświadczenie, profesjonalny i rzetelny standard obsługi oraz bezpieczeństwo powierzonych nam informacji stanowi o charakterze kancelarii. Nasi klienci uzyskują u nas kompleksową i bezpłatną informację prawną w zakresie  dokonywanych w naszej kancelarii czynności. Możliwość taka istnieje zarówno podczas osobistej wizyty w kancelarii, jak i w formie telefonicznej czy mailowej. Zapraszamy również do skorzystania z naszego czatu – gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji na bieżąco.

Kancelaria Notarialna Szczecin – jaki jest obszar naszego działania?

Siedzibą Kancelarii Notarialnej jest miasto Szczecin (potocznie kancelarie notarialne określane były również jako: biuro notarialne). Znajdujemy się w samym centrum, przy Alei Wojska Polskiego 8 (IV piętro, biurowiec ,,Centrum Kosmos” na terenie byłego kina Kosmos). Dojazd do naszej kancelarii nie powinien nastręczać kłopotu, nieopodal znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a na terenie biurowca bezpłatny parking samochodowy.

Kancelaria Notarialna Szczecin – w czym możemy pomóc?

W zakresie naszych kompetencji znajduje się – m.in. - sporządzanie aktów notarialnych obejmujących umowy cywilnoprawne (np. sprzedaży, darowizny, przeniesienia, przedwstępne lub zniesienia współwłasności), spisywanie testamentów, przeprowadzanie postepowań spadkowych, sporządzanie protokołów (także spółek) czy tzw. intercyz, a także wszelkie czynności z zakresu prawa spółek. Mieszkańcom miasta Szczecin urzędujący w kancelarii notariusz służyć może również przy sporządzaniu poświadczeń, pełnomocnictw, kopii wierzytelnych i podobnych dokumentów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.